Сьогодні до нашої школи завітав театр "Мультизірки".

Сьогодні 31.01.13 о 10.30 до нашої школи знову завітав театр "Мультизірки".Цього разу вони показали нам виставу "Звірина Академія".Ведучим був клоун Вася, він познайомився з школярами, який спочатку перевіряв знання музичних інструментів у дітей.Потім вони пішли всі разом у чарівний похід.До нас пришли у гості Чип і Дейл,їх діти навчили як правильно поводити себе в школі.Вони питали чи не бояться дітки прививок, виявилось 4 сміливці які погодились щоб їм клоун зробив чарівну прививку.Дівчаткам у п`ятки щоб вони шводенько бігли на урок після дзвоника.Ще діти ловили рибку і виграла команда хлопців.Ми побачили подругу Мікі Мауса, вона не розуміла української мови, і клоун коли розповідав казку, то діти весь час виправляли його коли він намагався обдурити Міні.Щоб діти довго не сиділи на місцях прийшов пес Долматинець який вчив нас танцям.Спочатку діти танцювали "найвищий", "найнижчій" і "найголосніший" танець, а також танцювали всім відомий "Oppa Gangnam Style".Нам все дуже сподобалось і ми з нетерпінням будемо чекати їх знову і знову!